FK SK POLANKA

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 17:00  Fulnek - Polanka (UT Bílovec)

Muži "B": Sobota od 17:15  Ostrava Jih - Polanka (UT Hlubina)

Starší žáci: Neděle od 10:30  Ludgeřovice - Polanka (UT Krasnoarmějců)

Mladší žáci: Sobota od 9:10  Poruba - Polanka (Hala SŠ technická a dopravní)

Předpřípravka: Sobota od 14:00 do 17:00 Turnaj ve sportovní hale v Polance

Ples - poslední volné lístky

Na ples 21.2 2020 je posledních 40 volných lístků ! Rezervace u Jakuba Kaluži na tel. čísle 723 578 519 !

Jarní mistrovské zápasy Mužů "A"

Jarní sezóna začíná v sobotu 21.3.2020 od 15:00 v Dětmarovicích a končí v doma v neděli 14.6.2020 zápasem s Frenštátem p. R. Kompletní rozlosování je ke stažení zde.

Víkendový program

Muži "A": Středa od 17:00  Hlučín - Polanka (UT Hlučín)

Muži "A": Sobota od 12:15  Dolní Benešov - Polanka (UT Chlebičov)

Muži "B": Neděle od 15:00  Koblov - Polanka (UT Hlubina)

Starší žáci: Sobota od 10:30  Krásné Pole - Polanka (UT Krasnoarmějců)

Mladší žáci: Sobota od 9:00  Hlubina - Polanka (Hala SŠ technická a dopravní)

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 10:00  Bílovec - Polanka (UT Bílovec)

Starší žáci: Sobota od 9:00  Stará Bělá - Polanka (UT Krasnoarmějců)

Mladší žáci: Sobota od 13:50  Šenov - Polanka (Hala SŠ technická a dopravní)

Fotbalový ples - POZOR ZMĚNA!!!

Z organizačních důvodu se fotbalový ples přesouvá z 15.2. na 21.2. od 20:00, kdy proběhne ve spojení s plesem rybářským. Lístky si můžete rezervovat u Jakuba Kaluži 723 578 519.

Děkujeme za pochopení, FK SK Polanka

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 10:00  Petřkovice - Polanka (UT Vista)

Muži "B": Neděle od 15:00  Hlubina "B" - Polanka "B" (UT Hlubina)

Mladší žáci: Sobota od 8:00 Turnaj v Bílovci

Letní soustředění 2020

Jak již je zvykem, letní soustředění pro mládež proběhne v termínu od 16.8. do 22.8. v areálu orlovny ve Veřovicích. Příhlášky na soustředění u Lenky Kristofory - 776 792 279

STARŠÍ PŘÍPRAVKA PRVNÍ NA DOMÁCÍM TURNAJI

Starší přípravka pod vedením trenéra Jakuba Kaluži obsadila první místo na domácím halovém turnaji, když bez ztráty bodu za sebou nechala týmy - Petřkovic, Ostravy - Jih, Heřmanic a Klimkovic.

Poslední zápasy - muži

03-11-2019 14:00
09-11-2019 13:30

Příští zápasy - muži

21-03-2020 15:00

Příští zápas - žáci

28-03-2020 10:30
28-03-2020 09:00