FK SK POLANKA

Mladší žáci a jejich velký úspěch na McDonald's Cup 2019

Letos se konal již 22. ročník největšího fotbalového turnaje pro žáky základních škol z celé České republiky, které se účastní více jak 4 tis. ZŠ a přes 80 tis. chlapců a děvčat. V tak silné konkurenci zaznamenal tým ZŠ Polanka nad Odrou, tvořený fotbalisty kategorie U13 a U11 FK SK Polanka, velký úspěch ve formě prvního místa v obvodním kole a přímým postupem do kola okresního, ve kterém nestačili ve finále jen na ZŠ Klegova a získali stříbrné medaile a pohár pro 2. nejlepší tým okresního kola!
Je třeba zmínit i šikovnost těch nejmenších - malí fotbalisté roč. 2011, 2010 a 2009 postoupili do okresního kola ze druhé příčky a v něm obsadili 4. místo.
Všem fotbalistům gratulujeme. Vedení FK SK Polanka je na své svěřence náležitě hrdé!!!

 

Výsledky 25. kola KP mužů

Polanka - Šenov 2:0
Více >>   Hlasování Foto
Brušperk - Čeladná 3:4
Břidličná - Bílovec 2:1
Krnov - Petrovice 2:1
Dolní Datyně - Český Těšín 1:1
Hlubina - Pustá Polom 1:3
Frenštát p. R. - Stará Bělá 5:2
Oldřišov - Háj ve Slezsku 1:3

 

Výsledky 24. kola KP mužů

Hlubina - Polanka 1:2
Více >>   Hlasování Foto
Petrovice - Dolní Datyně 5:0
Český Těšín - Oldřišov 2:2
Šenov - Brušperk 1:4
Stará Bělá - Krnov 1:2
Čeladná - Břidličná 1:1
Bílovec - Frenštát p. R. 1:2
Pustá Polom - Háj ve Slezsku 1:3

 

Výsledky 21. kola MěP mužů

Michálkovice
- Polanka B
4:1
Více >>     Foto
Koblov - Hlubina B 2:0
Pustkovec - Hrušov 1:2
Třebovice - Lhotka 1:1 (3:4)
Dolní Lhota - Svinov 1:1 (8:7)
Hošťálkovice - Vratimov B 3:3 (4:3)
Markvartovice - Rychvald 0:7

Výsledky 23. kola KP mužů

Polanka - Pustá Polom 3:1
Více >>   Hlasování Foto
Brušperk - Hlubina 4:2
Břidličná - Šenov 3:2
Háj ve Slezsku - Český Těšín 5:1
Dolní Datyně - Stará Bělá 2:2
Frenštát p. R. - Čeladná 7:1
Krnov - Bílovec 2:3
Oldřišov - Petrovice 4:2

 

Změna tréninkových jednotek starších žáků

Od 1.5. až do odvolání budou probíhat tréninky starších žáků společně s dorostem.

Důvodem jsou dlouhodobá zranění mnoha hráčů.

Děkuji za pochopení Lavický, trenér starších žáků.

Výsledky 22. kola KP mužů

Polanka - Brušperk 8:2
Více >>   Hlasování Foto
Hlubina - Břidličná 0:2
Čeladná - Krnov 1:2
Stará Bělá - Oldřišov 3:5
Šenov - Frenštát p. R. 3:4
Petrovice - Háj ve Slezsku 2:4
Bílovec - Dolní Datyně 5:0
Pustá Polom - Český Těšín 2:3

 

Výsledky 19. kola MěP mužů

Polanka B
- Pustkovec
9:3
Více >>     Foto
Hrušov - Svinov 0:1
Michálkovice - Lhotka 6:1
Dolní Lhota - Hlubina B 4:2
Třebovice - Vratimov B 4:3
Koblov - Rychvald 1:2
Hošťálkovice - Markvartovice 3:0

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 16:30  Polanka - Brušperk

Muži "B": Sobota od 16:30  Rychvald - Polanka "B"

Veteráni: Pondělí od 18:00  Polanka - Třebovice

Dorost: Sobota od 13:30  Fulnek - Polanka 

Starší žáci: Neděle od 13:00  Polanka - Vítkovice dívky

Mladší žáci: Pondělí od 17:00  Polanka - Klimkovice

Mladší přípravka: Pondělí od 16:00  Vřesina - Polanka

Krajský přebor muži

Poslední zápasy - muži

19-05-2019 17:00
18-05-2019 17:00
13-05-2019 17:00

Poslední zápas - dorost

18-05-2019 10:00

Příští zápasy - muži

25-05-2019 17:00
25-05-2019 15:00
22-05-2019 17:00

Příští zápas - dorost

25-05-2019 12:15

Příští zápas - žáci

26-05-2019 13:30