FK SK POLANKA

30-10-2022 14:30
13. kolo

Statistiky hráčů

Lukáš Tížek 54'    
Adam Leibl 60'    
Petr Hluchý 72'    
Milan Urban 88'    

První poločas moc šancí nenabídl. Bojovalo se především od šestnáctky po šestnáctku. Za zmínku stojí šance Šmirjáka v úvodu utkání, kdy jeho střelu chytil Jílovec. V 18. minutě zahrával přímý kop Cudrák. Adamovský se k míči dostal před Jílovcem, ale hlavičkoval mimo. Polanečtí zahrozili střelou Urbana, které chyběla razance a v závěru poločasu pálil z dobré pozice Musila, jehož dělovku zblokovala obrana hostí.

Ve 48. minutě měl velkou šanci otevřít skóre hostující Cudrák. Kličkou se zbavil Paprskáře a střelou k pravé tyči nechal vyniknout Jílovce, který míč vyrazil. Následující závar a zakončení Kostery vykopnul před brankou do bezpečí Coufal. Pravidlo: „Nedáš, dostaneš!“ úřadovalo o chvíli později. Centr Paprskáře z pravé stany se dostal k Tížkovi, který krásnou ránou zpoza šestnáctky nedal Zifčákovi šanci. O minutu později prošel Urban po levé straně, poslal míč na zadní tyč na úplně volného Hona, který bohužel selhal a netrefil branku. O tři minuty později Urban pálil zpoza šestnáctky, Zifčák jeho pokus vyrazil a dorážející Hon už nedokázal přehodit brankáře hostí. V 64. minutě se musel předčasně poroučet pod sprchy Kostera, který dostal zbytečnou 2. žlutou za nedodrženou vzdálenost při přímém kopu. O čtyři minuty později mohl přesilovku využít Musilu, po akci Hona a přihrávce před branku Kolasky nedosáhl na míč. V 72. minutě se už domácí dočkali. Urban poslal míč za obranu, Musila přehodil vybíhajícího Zifčáka a míč do prázdné branky uklidil čerstvě nastoupivší Hluchý. V 80. minutě vsítil další branku Musila po akci Hona. Branka ale nebyla uznána, pro útočný faul Římánka. Hosté mohli snížit po rohu v 85. minutě. Češek ale na zadní tyči na míč nedosáhl.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Branky: 54. Tížek, 72. Hluchý. ŽK: Leibl, Adler (trenér) – Kostera, Zifčák, Lukášek (trenér), Holec. ČK: 64. Kostera, 72. Lukášek. Rozhodčí: Pavlica – Smýkal, Prokůpek. Diváci: 132.

FK SK Polanka: Jílovec – Paprskář, Coufal, Dybal, Tížek – Hon, Leibl (76. Římánek), Urban, Kolaska, Katschmarz (67. Hluchý) – Musila (92 Fusek). Trenér: Lubomír Adler.

TJ Břidličná: Zifčák – Adamovský, Berger, Můčka, Češek – Moravec (63. Simichanidis), Kostera, Hoffmann (73. Holec), Dydowicz, Cudrák (81. Kutty) - Šmirják (81. Houdek). Trenér: Jaromír Lukášek.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - TJ Břidličná zde.

Záznam zápasu na TVCOM zde.

Komentáře